PŘEDSÍŇ SLÁVY 

Představujeme naše žáky, kteří uspěli u přijímacích zkoušek a byli přijati ke studiu na středních nebo vysokých školách uměleckého směru.

2023

Charlotte Chválová (14 let)

Byla přijata na Střední školu umění a designu v Praze 8 Kobylisích – obor propagační grafika.

Je absolventkou výtvarného oboru u paní učitelky Libuše Novotné.

BLAHOPŘEJEME!


Alex Ekert (15 let)

byl přijat na Střední odbornou školu uměleckořemeslnou v Praze 9, obor – umělecký kovář, zámečník a pasíř.

Je absolvent výtvarného oboru ve třídě p. uč. Libuše Novotné.

BLAHOPŘEJEME!


Diana Enčevová (14 let)

byla přijata na Střední školu umění a designu v Praze 8 Kobylisích – obor propagační grafika.

Je absolventkou výtvarného oboru ve třídě p. uč. Libuše Novotné. BLAHOPŘEJEME!


2022

Martin Peprný (19 let) vystudoval literárně-dramatický obor u pana učitele Saši Hrbotického a v červnu 2022 absolvoval závěrečný ročník II. stupně. Už od dětských let projevoval mimořádný talent a zaujetí pro každý svěřený úkol. Ve školních představeních hrál například verunka Rošťáka v Broučcích, Sultána ve Švandovi s kytarou, pana Preissiga ve Štědrém dnu u paní Allerheiligové, Umrlce ve Svatebních košilích, Titta-Naneho v Poprasku na laguně nebo Hejtmana v Revizorovi. V roce 2019 ztvárnil nezapomenutelným způsobem titulního hrdinu v Drákulovi a během posledního ročníku nastudoval hned dvě dvojrole: ve Sněhurce a sedmi trpaslících ztělesnil Krále a 1. trpaslíka Prófu, v Čechovových námluvách Lomova i Čubukova. V roce 2022 byl přijat na Vyšší odbornou školu publicistiky, obor multimediální tvorba.


Eliška Krausová (14 let) byla přijata na Střední uměleckoprůmyslovou školu v Praze 3 na Žižkově, obor design herních předmětů. Je absolventkou výtvarného oboru ve třídě p. uč. Libuše Novotné. BLAHOPŘEJEME!


Aneta Koudelková (14 let) byla přijata na Střední školu designu a umění v Praze 8 Kobylisích. Je absolventkou výtvarného oboru ve třídě p. uč. Libuše Novotné. BLAHOPŘEJEME!


2021

David Pokorný (14 let) se učil hrát na bicí nástroje u pana učitele Michala Novozámského, a poté u pana učitele Jana Košiny. Byl přijat na teplickou konzervatoř, obor hra na bicí nástroje. BLAHOPŘEJEME!


Michaela Trhoňová (19 let) studovala literárně-dramatický obor u pana učitele Saši Hrbotického v letech 2012-21. Ve školních představeních hrála například Macechu ve Zlatém kolovratu, Julianu ve Svatebních košilích, Rosavu ve Švandovi s kytarou, Hejtmanovu ženu v Revizorovi, Paní Tiberu v Poprasku na laguně či Matku Lucy v Drákulovi. V roce 2021 byla přijata na Janáčkovu akademii múzických umění v Brně, obor Divadlo a výchova.