Benefiční koncert v Chlumíně podpoří obnovu kostela

Ve čtvrtek 5. června 2026 se v kostele sv. Maří Magdalény v Chlumíně uskutečnil benefiční koncert, na který hosty srdečně pozvala obec Chlumín. Příjemné odpoledne nabídlo hudební program v krásném prostředí místního kostela, který měl ušlechtilý cíl – podpořit jeho obnovu.

Na koncertě vystoupil pěvecký sbor Neravoices ze Základní umělecké školy Neratovice pod vedením paní učitelky Veroniky Hálové s klavírním doprovodem pana učitele Vladimíra Figara. Hlavním hostem byl muzikálový zpěvák a pedagog Tomáš Trapl. Návštěvníci si mohli vychutnat pestrý hudební zážitek v komorní a slavnostní atmosféře.

Benefiční koncert tak spojil radost z hudby s podporou dobré věci a stal se milým setkáním všech, kterým záleží na kulturním i duchovním životě obce. Děkujeme!